Wojnarowski Przemysław


„Gabinet Osobowości” Terapie rozwojowe.

O mnie

Posiadam wielokierunkowe wykształcenie, wiedzę i doświadczenie w pracy z człowiekiem. Ukończyłem studia z zakresu psychologii rozwoju wspierania dzieci i młodzieży, oligofrenopedagogiki, socjoterapii, resocjalizacji, pedagogiki wczesnoszkolnej, pedagogiki muzycznej, doradztwa zawodowego a także Coaching akredytowany przez International Coach Federation w stopniu ACC. Jestem człowiekiem wielu pasji. Ciągle się rozwijam.

Pracuje według norm i standardów ICF – organizacji, która gwarantuje właściwy, indywidualny, elastyczny i bezpieczny rozwój. Wykorzystuje nowoczesne i różnorodne metody pracy indywidualnie dopasowane pod klienta. Narzędziowy praktyk.

Moje kompetencje poparte są sumą wielu doświadczeń zebranych na gruncie wieloletniej pracy psychopedagogicznej, psychologicznej, socjoterapeutycznej, resocjalizacyjnej, instruktorskiej i terapeutycznej. Na swoim koncie posiadam setki godzin przepracowanych z klientami, zarówno indywidualnymi, jak i biznesowymi. Specjalizuje się w terapiach indywidualnych i grupowych, szkoleniach, warsztatach z zakresu: rozwoju osobistego, komunikacji, innowacji, kreatywności, kompetencji miękkich. Prowadzę również szkolenia dla kadr szkół, przedszkoli, warsztatów terapii, grup super – wizyjnych, firm prywatnych, managerów oraz osób zarządzających kapitałem ludzkim.

Jestem profesjonalistą, dla którego praca na rzecz rozwoju człowieka jest najważniejsza. Prywatnie i zawodowo fascynuje mnie holistyczne postrzeganie człowieka oraz procesy rozwoju jednostek i grup społecznych. Moją pasją jest muzyka. Prywatnie miłośnik dobrej literatury, sztuki, sportu i podróżowania. Nieustannie ciekawy ludzi i ich możliwości. Zapraszam Państwa na unikalny proces.